Regulamin świadczenia usług sklepu fiteko.pl

 • 1

Fiteko.pl jest sklepem internetowym, którego właścicielem jest Jarosław Piotrowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Jarosław Piotrowski “Korjar” z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Bolesława Chrobrego 51, 58-300, wpisaną do CEIDIG. Regulamin określa zasady zawierana transakcji w sklepie fiteko.pl.

 • 2

Fiteko.pl jest stroną informacyjną z elementami możliwości zakupu diety przekazywanej drogą elektroniczną. 

(określenie rodzaju i zakresu usług świadczonych drogą elektroniczną)

 • 3
 1. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem fiteko.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 2. Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.
 • 4
 1. Aby złożyć zamówienie, należy na stronie http://fiteko.pl/ wybrać interesujący nasplan dietetyczny i wypełnić wskazany za pośrednictwem PDF-a otrzymanego po zakupie planu formularz.
 2. Zamówienie dokonywane jest przez wybór właściwej pozycji dietetycznej i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.
 1. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 
 • 5
 1. Zamawiający – konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia dostarczenia przesyłki. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.  Pod warunkiem nie otrzymania programu diety mailowo.

finansowymi.